KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13909612
nr 1390 9612
Birger Codde Borgström
(1890-1864), Sverige
Blandteknik, Diptyk, Signerad. Yttermått inklusive ram: 62x41 cm
Birger Codde Borgström, svensk arkitekt och bildkonstnär född 1890, död 1864.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:40:33
6/4 13:19:33
100 kr
12/4 20:35:43
Birger Codde Borgström
Läs mer om Birger Codde Borgström